SEKTÖRLER

Meadify pek çok farklı sektör için hizmet vermektedir.
E-Ticaret süreçlerini iyileştirmek için sen de Meadify'ı kullanabilirsiniz.

Kuyumcu
Kuyumculara özel geliştirdiğimiz modüller ile stok takibini yapabilir, kura bağlı fiyatlarını anlık güncelleyebilirsin. Ayrıca pazaryerlerinde, internet sitende ve mağazandan satış yapabilirsin.
Hediyelik Eşya
Hediyelik ürünler ve kişiye özel hediyelik ürünler olmak üzere bu alanda faaliyet gösteren firmalara özel çözümlerimiz bulunmaktadır. Çiçeksepeti gibi kişiye özel ürün satışını yapan pazaryerlerinde satış yapabilirsin.
Ev Eşyası ve Mobilya
Her türlü ev eşyası ürünlerinin fiyat, stok ve diğer tüm özelliklerini yönetebilir ve gelen siparişleri hazırlayabilirsin.
Saat ve Aksesuar
Meadify ile işinize hız katın. Daha verimli ürün yönetimi, sipariş yönetimi, kampanya yönetimi, stok yönetimi ve çok daha fazlasını daha kolay ve tek panelden yönetin.
Elektronik
Yüksek adetli siparişleriniz varsa meadify size uygun çözümler sunmakta. Daha kolay ve daha hızlı işlerini yönetmenek için meadify'ı kullanmaya başlayabilirsin.
Dermokozmetik
Sınırsız ürün ve siparişlerini tek panelden yönetebilirsin. meadify ile daha kolay, daha hızlı ve daha hesaplı bir şekilde işlerini büyütürsün.

15 Gün Ücretsiz
Deneyin

Kolay - Hızı - Güvenli

  • Memnun kalırsan ödeme yap ve devam et

Biz Sizi Arayalım

İletişim bilgilerinizi bize iletin, ürün uzmanımız sizi arasın ve Meadify hakkında detaylı bilgi versin.