Üst seviye Kuyumculuk otomasyonu eklendi, detaylar için! tıklayın!

İŞİNİZE HIZ VERİMLİLİK ESNEKLİK KATACAK

Meadify Özellikleri

Verimliliği artırın, iş yükünü azaltın.

Her cihazdan erişebileceğiniz otomatik ve akıllı iş yönetim sistemi Meadify ile işinizi büyütün.

Meadify Platformunun 5 Temel Özelliği

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu her şeyi düşünen Meadify özellikleri, iş dünyasındaki dinamiklere uyum sağlamanızı kolaylaştırıyor.

Meadify ile Stok Yönetimi

Akıllı, esnek ve bütünleşik bir sistemle tüm stok işlemlerinizi tek noktadan yönetmenize olanak tanır. Detaylı stok kartları ve dinamik stok hareketleriyle, anlık veriler üzerinden işletmenizin envanterini optimum düzeyde tutmanızı sağlar.

Stok Kartı ve Stok Hareketleri

Her bir ürün için detaylı stok kartları oluşturarak, giriş-çıkış hareketlerini, maliyetlerini ve stok seviyelerini kolayca takip edebilirsiniz.

Depo ve Raf Yönetimi

Stoklarınızı düzenli ve verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Ürünlerinizin yerini hassas şekilde belirleyerek hızlı ve doğru bulunmasını sağlar, operasyonel etkinliği artırır.

RFID Teknolojisi

Stok takibini otomatize ederek hatasız ve hızlı bir stok yönetimi sunar. Bu ileri teknoloji, verimliliğinizi maksimize eder.

Stock Management 29032024015915

Kura Dayalı Fiyatlandırma

Meadify, çeşitli para birimlerindeki güncel kurlar baz alınarak dolar, euro ve altın gibi değerler üzerinden stok girişleri yapabilme esnekliği sunar.

Meadify ile Ürün Yönetimi

Meadify, her bir ürününüz için detaylı bilgileri merkezi bir sistemde yönetmenizi sağlar. Kapsamlı ürün kataloglarınızı, stok durumlarını ve fiyatlandırmalarınızı tek bir platformdan güncelleyin, böylece zaman kazanın ve müşteri deneyimini iyileştirin.

Urun Yonetimi 29032024014836
Zenginleştirilmiş Ürün Bilgileri

Her ürününüz için kapsamlı ve detaylı bilgiler sunarak alışveriş deneyimini zenginleştirin. Meadify, müşterilerinizin bilinçli seçimler yapmasını sağlayacak derinlemesine bilgi sunar.

Dinamik Fiyat Stratejileri

Meadify ile rekabet avantajını koruyun; değişen maliyetler ve döviz kurları karşısında fiyatlarınızı dinamik olarak ayarlamanızı sağlar. Piyasadaki dalgalanmalara anında tepki vererek, her zaman en uygun satış fiyatlarını sunun.

Çoklu Dil ve Pazar Desteği

Meadify ile ürün açıklamalarınızı birden fazla dilde sunarak, dünya çapında müşterilere ulaşın. Çeşitli pazarlara uyum sağlayan platformumuz, global satış stratejilerinizi güçlendirir.

Mağaza Bazında Özelleştirilmiş Görseller

Her satış kanalınıza özgü görsel materyallerle markanızı ön plana çıkarın. Meadify, farklı mağazalara ve pazar yerlerine özel görsel yönetim araçları sağlayarak, marka tutarlılığınızı korumanıza yardımcı olur.

Kişiselleştirilmiş Ürün Detayları

Meadify, her müşterinin kendine has tercihlerini ürüne yansıtma imkanı sunar. Bileklikten bardağa, ürünlere isim veya fotoğraf gibi kişisel dokunuşlar ekleyerek, müşterilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sağlayın.

Esnek Stok Yönetimi

Meadify ile stok türünüzü ‘üretilebilir‘ veya ‘tedarik edilebilir‘ olarak belirleyerek, stok seviyeleri düşse dahi satışa devam edebilirsiniz. Hazır stoklarınız tükendiğinde otomatik olarak satış durdurma seçeneği de mevcuttur, bu sayede stok yönetiminizi tam kontrol altında tutarsınız.

Meadify ile Sipariş Yönetimi

Kusursuz bir sipariş takibi, anında güncelleme ve çok kanallı sipariş entegrasyonu ile Meadify, sipariş yönetiminde verimlilik sunar.

  • Tüm Siparişler Tek Merkezde

Meadify, sipariş yönetim sürecinize yenilikçi bir yaklaşım sunar: Operasyonel verimliliği artıran işlemler, kesintisiz personel iletişimi ve müşteri memnuniyetini artırıcı detaylar. Tek bir ekranda toplanan verilerle, sipariş yönetiminizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

  • Fatura Düzenle

Fatura düzenleme sürecinizi Meadify ile sadeleştirin: Çok kanallı satışlarınızda, tek bir noktadan hızlı ve tutarlı faturalar oluşturarak iş akışınızı hızlandırın ve müşteri memnuniyetini artırın.

  • Kargo Barkodu Oluştur

Tek platform üzerinden teslimatlarınız için kargo barkodları oluşturun, farklı kargo firmaları arasında sorunsuz geçiş yapın. Meadify’nin otomatik takip özelliğiyle kargolarınızı gerçek zamanlı izleyin ve müşteri memnuniyetini artırın.

Icon-007
Icon-003

Meadify ile Ön Muhasebe Yönetimi

Meadify, işletmenizin ön muhasebe süreçlerini kolaylaştırır ve zahmetsizce yönetmenizi sağlar. Hızlı fatura oluşturma, ödeme takibi ve cari hesapların güncellenmesi özellikleriyle zaman kazandırır ve finansal tutarlılığı artırır.

On Muhasebe 31032024072424

Meadify ile Entegrasyon Yönetimi

Meadify, işletmenizin farklı platformlar ve uygulamalarla sorunsuz entegrasyonunu sağlar. Tek bir merkezi sistem üzerinden tüm dijital araçlarınızı ve uygulamalarınızı yöneterek, veri akışınızı hızlandırın ve iş süreçlerinizde mükemmel uyumu yakalayın.

Pazaryeri Entegrasyonu

Meadify, farklı pazaryerlerindeki satışlarınızı tek bir noktada birleştirerek, ürünlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmanızı kolaylaştırır.

Tüm Detayları İncele...

e-Ticaret Entegrasyonu

Online mağazanızı Meadify ile güçlendirin; ürün yönetimi, stok takibi ve ödeme süreçlerinizi tek platform üzerinden hızla yönetin.

Detaylar...

Kargo Entegrasyonu

Meadify ile kargo süreçlerinizi otomatize edin, siparişlerinizi hızlıca işleyin ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarın.

Detaylar...

e-Fatura Entegrasyonu

E-fatura süreçlerinizi Meadify ile dijitalleştirin. Faturalandırma ve arşivleme işlemlerini otomatize ederek, hata oranlarını azaltın.

Detaylar...

API

Meadify’nin güçlü API altyapısı sayesinde uygulamalarınızı ve hizmetlerinizi sorunsuzca entegre edin.

Detaylar...

Sıkça Sorulan
Sorular?

Meadify özelliklerini nasıl kullanmaya başlayabilirim?

Kolay kullanım sunan ara yüzü ile Meadify, sektörünüz veya iş hacminiz ne olursa olsun, herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir e-ticaret otomasyonudur. Kurulumdan kullanıma, her zaman destek alabileceğiniz uzman ekibiyle, işletmenizi dijitalleştirecek onlarca Meadfiy özelliğini 15 gün ücretsiz deneyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Meadify bilgisayara mı kuruluyor yoksa online bir sistem mi?

Meadify bulut tabanlı olarak çalışan bir sistemdir. Böylece hiçbir kurulum yapmaya gerek kalmadan, internete bağlı olduğunuz her yerden hızlı bir şekilde tüm işlemlerinizi Meadify farkıyla yönetebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; kullanıcı adınız ve şifrenizle uygulamaya giriş yapmaktadır.

Meadify hangi özellikleri sunmaktadır?

Meadify ile işletmenizi dijitalleştirecek onlarca özelliğe tek panel üzerinden erişebilirsiniz. Stok takibinden, ürün yönetimine, otomatik olarak faturalandırmadan, ön muhasebe yönetimine onlarca özelliği, internete bağlı olduğunuz her yerden kolayca kullanabilirsiniz.

Meadify kullanmanın işletmeme sağlayacağı avantajlar nelerdir?

Meadify kullanarak sağlayacağınız en büyük avantaj, zaman ve hızdır. Siz işlerinizi büyütmeye odaklanırken, Meadify işlerinizi kolaylaştırmakta ve kolay kullanım sunan arayüzü ile kullanım bilginiz olmadan bile işlerinizi rahatlıkla yürütmenizi sağlamaktadır. Ayrıca, ilk 15 gün boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz Meadify, bulut tabanlıdır ve internete bağlı olduğunuz her yerden kullanabileceğiniz bir e-ticaret otomasyonudur.

Meadify benim sektörümle uyumlu olarak çalışır mı?

Sektörünüz ve iş hacminiz ne olursa olsun, bulut tabanlı özelliği ile Meadify’ı her yerden kullanabilirsiniz. Bir e-ticaret otomasyonu olarak çalışan Meadify, ayrıca stok ve ürün yönetiminden faturalandırmaya, ön muhasebeden kargo entegrasyonuna birçok alanda kullanabileceğiniz özelliği ile tüm iş süreçlerini optimize edebileceğiniz bulut sistemli bir çözüm otomasyonudur.

Stok yönetimi ve ürün yönetimi birbirinden farklı mıdır?

Evet, stok yönetimi ve ürün yönetimi farklı kavramlardır ve farklı işlevlere sahiptirler. Stok yönetimi, bir işletmenin envanterinde bulunan malzemelerin, ürünlerin veya hammaddelerin etkin bir şekilde kontrol edilmesi, izlenmesi ve yönetilmesidir. Ürün yönetimi ise bir ürünün yaşam döngüsünü, pazara sunulmasından başlayarak geliştirilmesi, pazarlanması, satılması ve hatta sonlandırılmasına kadar olan süreci kapsar.

Başka sorularınız mı var?

Meadify, sizin için sürekli yenileniyor…

Lütfen Bizimle İletişime Geçin

Hemen Deneyin!

Meadify’in benzersiz özelliklerini keşfetmek için bugün ücretsiz olarak başlayın!

Kaydolun ve hiçbir ücret ödemeden deneyimleyin.

Taskgain Cta Image

Mutlu Patronlar
Meadify'ı Tavsiye Ediyor

İşletmeniz için Gerekli Her Şey, Meadify'da