Stok Yönetimi

Stoklarını kayıt altına alarak problemleri ortadan kaldır.

Ürün/hammadde eksikliğinden ötürü satışların aksamaması ve sipariş hazırlama işlemlerinin düzenli sürdürülebilmesi için oluşturulacak stok kayıtlarının düzenli takibi sağlanır. Her biri için tahmini tükenme süreleri ve ortalama kullanımlarına göre tedarik edilmesi gereken miktarlar görüntülenir (otomatik oluşan stok kodları ile çakışmalar önlenerek daha anlaşılır stok kodları üretilir).


Ücretsiz Dene

  • 15 gün ücretsiz kullan
  • Ücretsiz kullanımdan sonra ödeme yap

Meadify Stok Yönetimi

Stoklarınızın daha güvenli, kolay ve hızlı şekilde oluşturulması ve yönetilmesi için ihtiyaç duyulan her şey bir arada sunulur.

 

Stok Kartları

Stoklarınıza ait detaylı bilgilerin bulunduğu stok kartları oluşturulabilir (kategori, renk, beden, marka gibi birçok bilgi girilebilir).

 

Stok Barkodu

Her bir stok için barkod oluşturulabilir ve ürünlerinizin barkodlanması sağlanır.
 

 

Stok Giriş-Çıkış Hareketleri

Stok kartları altında alış ve satışlarınızın kaydının tutulduğu stok hareketleri takip edilebilir (hangi firmadan ne zaman alım yapıldığı ve hangi depoya sevk edildiği gibi gerekli tüm bilgiler stok hareketlerinde görülebilir).

 

Stok Raporları

Mevcut stok miktarınızı takip ederken, ortalama günlük tüketim miktarı ve tahmini stok bitme süresi gibi bilgileri görüntüleyerek stoklar tükenmeden aksiyon alabilmeniz sağlanır.

Stok Depoları

Stok depoları ve bu depolara ait stok rafları oluşturulması sağlanır (böylece stoğunuzun hangi depoda ve hangi rafta olduğu kolayca bulunabilir).

 

Stok Marka Tanımları

Stoklarınız için marka tanımları oluşturulabilir ve yönetilebilir.

Stok Kategori Tanımları

Kategoriler oluşturularak stoklarınız daha düzenli takip edilebilir.

15 Gün Ücretsiz
Deneyin

Kolay - Hızı - Güvenli

  • Memnun kalırsan ödeme yap ve devam et

Biz Sizi Arayalım

İletişim bilgilerinizi bize iletin, ürün uzmanımız sizi arasın ve Meadify hakkında detaylı bilgi versin.